Bal karnawałowy w klimacie weneckim

maska-karnawalowaCoraz większymi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia i Sylwester, a co z nimi związane – karnawał. Okres wystawnych przyjęć, maskarad i balów. Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się przyjęcia tematyczne nawiązujące do lat dwudziestych poprzedniego wieku. Jak więc znaleźć odpowiedni strój wpasowujący się w ten magiczny klimat?

Obowiązkowe elementy stroju karnawałowego
Po pierwsze odpowiednia suknia. Powinna być klasyczna, prosta, bez zbędnych elementów. Nagie plecy i gołe ramiona stają się dodatkiem samym w sobie. Najważniejszym elementem tych strojów są maski weneckie. Warto poświęcić im więcej uwagi, ponieważ dobór odpowiedniej maski karnawałowej nada dodatkowego charakteru całości. Jeżeli planujesz iść w prostych włosach, bądź delikatnych lokach – poszukaj prostej maski, nie zawierającej dodatkowych elementów, zakrywającej jedynie okolice oczu. W przypadku gdy planujesz spiąć włosy – warto pokusić się o maskę karnawałową o bogatych zdobieniach.

Gdzie szukać oryginalnej maski karnawałowej?
Po pierwsze sklepy internetowe. Istnieje wiele portali oferujących artykuły przeznaczone na okres karnawałowy. Warto zapoznać się z ich ofertą, ponieważ spotkać tam możemy kilkaset różnych modeli masek oraz dodatków. Po drugie warto zajrzeć do sklepów z używaną odzieżą. Często można tam spotkać perełki w postaci interesujących atrybutów. Inną opcją mogą być też wypożyczalnie kostiumów, które w swojej ofercie zawsze mają coś urokliwego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *